22 января 2020

Львівська новобудова отримала професійну премію

Львівська новобудова отримала професійну премію

У січні підведені підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». Львівський  ЖК «Парус Smart» відзначено професійною нагородою.

Проект SMART – це новаторська архітектура та витончені силуети будівль,  це новий погляд на створення спального району міста: освоєння неліквідної для Львова території й перетворення її в сучасний мікрорайон, який гармонійно вбудовується в локацію, з вже готовою розвиненою інфраструктурою. Комплекс складається з трьох будинків в яких перші поверхи - це комерційні приміщення, де планується усе потрібне для мешканців: ресторани, салони краси, магазини, аптеки, дитячий садочок тощо. Також на упорядкованій прибудинковій території розміститься багаторівневий паркінг, спортивна зона, дитяча зона та паркові зони для відпочинку.

Парус Smart вперше на ринку нерухомості Львова запропонував у своєму асортименті смарт-квартиру з функціоналом стандартної однокімнатної. Крім смарт-квартир мешканцям доступні й інші види планувань (смарт-пентхауси та багатокімнатні квартири).

За підсумками відбору серед вітчизняних новобудов ЖК " Парус Smart " нагороджений премією «Український Будівельний Олімп-2019» в номінації «Кращий проект комфорт-класу в м. Львів».

Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» щорічно оцінює і вибирає кращі об'єкти, компанії, бренди, проекти. До його складу входять представники професійних галузевих асоціацій. Основними критеріями відбору є:

• репутація компанії в професійному співтоваристві,

• інновації, технічні та технологічні нововведення,

• виконання зобов'язань перед клієнтами,

• нові програми, продукти, об'єкти,

• якість сервісу і робіт.

 Премією «Український Будівельний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org

 

 

 

Источник: BusinessOlimpAwards
Пожаловаться модератору